Instalacje wentylacji i klimatyzacji od 2007 roku

Misją firmy Entalpia jest dostarczenie najwyższej jakości usług w zakresie instalacji, przy jednoczesnej dbałości o komfort inwestora, rozsądne koszty, niskie zużycie energii i ochronę środowiska.

Doświadczenie firmy Entalpia

Firma Entalpia działa od 2007 roku. Wykonujemy systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne, łącznie z rekuperacją, pompami ciepła, ogrzewaniem podłogowym, dystrybucją gorącego powietrza z kominków. Połączenie wieloletniego doświadczenia i wykształcenia pozwala nam realizować instalacje szyte na miarę oraz w oparciu o gotowe projekty budowlane dostarczone przez inwestora. Wśród naszych realizacji znajdują się:

  • obiekty przemysłowe, m.in. Autoopony.com w Warszawie, narzędziownia Walform w Raszynie, Valdi-Chłodnice w Tarczynie, drukarnia Unilogo w Piasecznie
  • hotele i restauracje, m.in. hotel i restauracja AJAX w Jankach, pizzeria La Provincia w Zalesiu Górnym, sala weselna w Lesznowoli
  • budynki użyteczności publicznej, m.in. market Biedronka i klinika Tolek w Lesznowoli, przedszkole i żłobek Brzdąc w Piasecznie, przedszkole gminne w Tarczynie, przychodnia rehabilitacyjna w Raszynie, klinika dentystyczna Maria w Zalesiu Górnym, agencja nieruchomości Magnes w Piasecznie
  • domy jednorodzinne, ponad 50 realizacji w okolicach Warszawy
  • baseny przydomowe, instalacje pomp ciepła do ogrzewania wody

Dlaczego warto wybrać firmę Entalpia

Założycielem firmy Entalpia jest mgr inż Robert Łachniak, absolwent Politechniki Warszawskiej, który przez wiele lat pracował jako inżynier-konstruktor w renomowanych firmach. Dzięki połączeniu wykształcenie i wielu lat doświadczeń możemy profesjonalnie zaprojektować i zamontować instalację właściwą dla konkretnego typu obiektu. Uwzględniamy jego przeznaczenie i niezbędne pozwolenia, np. w zakresie Sanepid, PIP, umiemy rozwiązać problemy projektowe, czy dostosować urządzenia do wymagań architektów.

Instalacje, gwarancja i rzetelność wykonania

Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu, udzielamy gwarancji na sprzedawane urządzenia, wykonane instalacje i dokonujemy przeglądów serwisowych. O jakości naszej pracy, świadczy choćby duży odsetek klientów, którzy zgłaszają się do nas dzięki poleceniom.

Sposób działania instalacji i przykładowe urządzenia można obejrzeć w biurze firmy Entalpia, w którym zainstalowaliśmy system klimatyzacji, wentylacji z rekuperacją, ogrzewania kominkowego, pompy ciepła zintegrowanej z ogrzewaniem podłogowym.